x

  Magazynowanie

  W naszej ofercie dostępna jest również usługa magazynowania mienia. Duża siedziba umożliwia nam przetrzymanie Państwa rzeczy prywatnych, albo Państwa firmy - przez dowolny okres czasu. Usługa jest kierowana do klientów z okolic Elbląga, Trójmiasta.

  Jest to idealne rozwiązanie w przypadku, gdyby przeprowadzka nie była możliwa w ciągu kilku dni z jednego miejsca do drugiego. Jednocześnie znakomicie się sprawdza dla przetrzymania aktualnie niepotrzebnych rzeczy.

   

  SCANDI Profesjonalne usługi budowlane

  ul. Pszeniczna 33-35, 82-300 Elbląg, Polska
  godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00, w soboty 10-14

  telefon 667 611 667
  e-mail biuro@scandi24.pl

  Scandi – usługi transportowe, przeprowadzki, to firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkunastu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przejechało z Państwa ładunkami kilkadziesiąt milionów kilometrów ciągu ostatnich 15 lat.

  Naszym głównym celem jest wywiązywanie się z powierzonych zadań i ostatecznie Państwa zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę, że na polecenie firmy transportowej należy sobie zapracować. Specjalizujemy się w przeprowadzkach: firm i biur, domów i mieszkań, międzynarodowych. Świadczymy również usługę magazynowania mienia, w przypadku, gdyby nie można go było rozładować w miejscu docelowym przez określony okres czasu.