x

  Przeprowadzki domów i mieszkań

  Przeprowadzki realizowane dla osób indywidualnych (dom, mieszkanie, działka) to zwykle najczęściej wykonywane zlecenia. Wykonujemy je na terenie polski północnej, a w szczególności w okolicach Trójmiasta oraz Elbląga. Przeprowadzki realizujemy kompleksowo, od zabezpieczenia przewożonych elementów (większe gabaryty) po ustawienie ich w nowej lokalizacji według wytycznych (lub projektu).

  Posiadamy niezbędne materiały, opakowania, zabezpieczające mienie podczas przeprowadzki. Dodatkowo podczas przeprowadzki możemy wykonać proste prace budowlane (odświeżenie starego lokalu lub prosty remont miejsca docelowego).

  Zapewniamy:

  • pomoc w organizacji i ustaleniu szczegółów przeprowadzki
  • dostawa materiałów do pakowania do klienta
  • profesjonalne pakowanie i zabezpieczanie mienia
  • demontaż i montaż mebli w zależności do potrzeb (istnieje możliwość zamówienia także nowych mebli od naszych partnerów).
  • załadunek i zabezpieczenie mienia
  • transport do miejsca docelowego,
  • rozładunek i ustawienie elementów przeprowadzki zgodnie ze wskazówkami klienta lub według wskazanego projektu wnętrza
  • ubezpieczenie powierzonego nam mienia.

  SCANDI Profesjonalne usługi budowlane

  ul. Pszeniczna 33-35, 82-300 Elbląg, Polska
  godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00, w soboty 10-14

  telefon 667 611 667
  e-mail biuro@scandi24.pl

  Scandi – usługi transportowe, przeprowadzki, to firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkunastu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przejechało z Państwa ładunkami kilkadziesiąt milionów kilometrów ciągu ostatnich 15 lat.

  Naszym głównym celem jest wywiązywanie się z powierzonych zadań i ostatecznie Państwa zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę, że na polecenie firmy transportowej należy sobie zapracować. Specjalizujemy się w przeprowadzkach: firm i biur, domów i mieszkań, międzynarodowych. Świadczymy również usługę magazynowania mienia, w przypadku, gdyby nie można go było rozładować w miejscu docelowym przez określony okres czasu.