x

  Ocena stanu technicznego

  Jednym z ostatnich elementów, związanych z większym remontem jest uzyskanie dokumentu potwierdzającego ocenę techniczną budynku. Dokument ten potrzebny jest w przypadkach: wymiany konstrukcji dachy, nadbudowy domu (obiektu), powiększenie otworów w ścianach konstrukcyjnych.

  Oferujemy usługę wykonania rzetelnej oceny stanu technicznego budynku, wykonaną przez naszych partnerów – rzeczoznawców na podstawie oględzin oraz dostępnej dokumentacji projektowej. Dokumentację zaleca się również wykonać w przypadku odbiorów lokali mieszkalnych bądź użytkowych.

  Warto również pamiętać, że ocena stanu technicznego może być niezbędna w sytuacjach losowych np.: w przypadku pękniętej ściany, zalania obiektu, widocznych zarysowań na stropach, przemieszczania się elementów konstrukcji obiektu, przy utrudnieniach w sytuacji otwierania / zamykania drzwi lub okien , itp.

  Nasi specjaliści zweryfikują stan obiektu, sprawdzą stabilność konstrukcji i wystawią rzetelną opinię. Wezmą przy tym pod uwagę czynniki losowe lub naturalną zmianę wynikającą z zużycia materiałów.

  SCANDI Profesjonalne usługi budowlane

  ul. Pszeniczna 33-35, 82-300 Elbląg, Polska
  godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00, w soboty 10-14

  telefon 667 611 667
  e-mail biuro@scandi24.pl

  Scandi – usługi budowlane, to młoda firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przepracowało ponad milion godzin na budowach każdego rodzaju obiektu. Potężne doświadczenie, pozwala nam z łatwością podjąć się większości powierzonych zleceń.

  Naszym głównym celem jest wywiązywanie się z powierzonych zadań i ostatecznie Państwa zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę, że na polecenie firmy czy ekipy remontowo – budowlanej należy sobie zapracować. Specjalizujemy się w: budowach i remontach praktycznie wszystkich obiektów, instalacjach i pomiarach elektrycznych, pracach wykończeniowych (malowanie, układanie podłóg, tynkowanie, wykańczanie pomieszczeń mokrych, itp.) oraz wykonywaniu ocen stanu technicznego.