x

  USŁUGI BUDOWLANE SCANDI

  Scandi – usługi budowlane, to młoda firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przepracowało ponad milion godzin na budowach każdego rodzaju obiektu. Potężne doświadczenie, pozwala nam z łatwością podjąć się większości powierzonych zleceń.

  Naszym głównym celem jest wywiązywanie się z powierzonych zadań i ostatecznie Państwa zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę, że na polecenie firmy czy ekipy remontowo – budowlanej należy sobie zapracować. Specjalizujemy się w: budowach i remontach praktycznie wszystkich obiektów, instalacjach i pomiarach elektrycznych, pracach wykończeniowych (malowanie, układanie podłóg, tynkowanie, wykańczanie pomieszczeń mokrych, itp.) oraz wykonywaniu ocen stanu technicznego.

  SCANDI Profesjonalne Usługi Budowlane, ul. Pszeniczna 33-35, 82-300 Elbląg, Polska

  NASZA OFERTA

  Poznaj nasze główne profile działalności. Pamiętaj, że naszym głównym celem jest kompleksowa obsługa Twojej inwestycji. Na każdym etapie remontu, budowy czy wykańczania wnętrz staramy się być Twoim partnerem i doradcą. Zależny nam na Twoim poleceniu i solidnej opinii - nasze prace wykonujemy jak byśmy robili je dla siebie...

  Usługi budowlane Scandi

  Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy
  cenią sobie rzetelność i profesjonalizm.

  tel. 667 611 667
  e-mail: biuro@scandi24.pl

  ul. Pszeniczna 33-35, 82-300 Elbląg