x

  Podłogi i posadzki

  Firma Scandi, realizuje usługę wykańczania podłóg następującymi metodami: płytki podłogowe, terakota, panele podłogowe, deski podłogowe, wykładziny dywanowe i PCV oraz posadzki samopoziomujące. Usługę oferujemy klientom indywidualnym, deweloperom, firmom oraz instytucjom publicznym. Oprócz zakrycia podłogi zamontujemy również listwy przypodłogowe (albo utworzy cokoły z kafelków), progi, przejścia do innych pomieszczeń.

  Płytki podłogowe

  Idealnym materiałem do wykończeń są płytki podłogowe – zapewniają komfort użytkowania, są trwałe i posiadają atrakcyjny wygląd. Nie ulegają odkształceniom, a technologia ich układania pozwala wyeliminować nierówności podłoża. Dzięki dużej dostępności wzorów na rynku umożliwiają praktycznie dowolną aranżację.

  Panele podłogowe

  Znakomita alternatywa do płytek podłogowych. Nie wymaga tylu przygotowań a koszt montażu oraz zakup samych paneli to zwykle dużo mniejszy wydatek. Są odporne na zarysowania, uderzenia. wania.

  Deski podłogowe

  Drewno to uniwersalny i szlachetny materiał. Sprawdza się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Odpowiednio ułożone i zakonserwowane mogą służyć wiele lat. Deski podłogowe mogą być odnawiane (cyklinowane), spotyka się też deski dwustronne, które można przełożyć w sytuacji ich dużego zużycia.

  Wykładziny dywanowe i PCV

  Ciekawą alternatywą dla powyższych materiałów są wykładziny dywanowe. Dostępność wzorów i kolorów umożliwia dowolną aranżację. Zadbamy aby Państwa podłoga pasowała do reszty wnętrza, była bezpieczna (zwłaszcza dla małych dzieci). Do niektórych pomieszczeń właściwsze będą bardziej wytrzymałe i tańsze wykładziny PCV

  Posadzki samopoziomujące

  Ostatnią proponowaną przez nas opcją są posadzki samopoziomujące, których uniwersalność i specyfika, tworzą z nich wspaniały materiał do wykończenia podłogi. Mogą być użyte w obiektach przemysłowych, komercyjnych ale także w budynkach mieszkalnych. Ten materiał może zostać również użyty jako podkład i wyrównanie do żywic

  Zalety posadzek samopoziomujących:

  • doskonała przepuszczalność wilgoci
  • atrakcyjny wygląd, łatwe utrzymanie czystości
  • szybkie utwardzanie posadzki
  • wiele wersji kolorystycznych i opcji wykończeniowych
  • doskonała przyczepność do betonu
  • duża odporność na obciążenia dynamiczne

  SCANDI Profesjonalne usługi budowlane

  ul. Pszeniczna 33-35, 82-300 Elbląg, Polska
  godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00, w soboty 10-14

  telefon 667 611 667
  e-mail biuro@scandi24.pl

  Scandi – usługi budowlane, to młoda firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przepracowało ponad milion godzin na budowach każdego rodzaju obiektu. Potężne doświadczenie, pozwala nam z łatwością podjąć się większości powierzonych zleceń.

  Naszym głównym celem jest wywiązywanie się z powierzonych zadań i ostatecznie Państwa zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę, że na polecenie firmy czy ekipy remontowo – budowlanej należy sobie zapracować. Specjalizujemy się w: budowach i remontach praktycznie wszystkich obiektów, instalacjach i pomiarach elektrycznych, pracach wykończeniowych (malowanie, układanie podłóg, tynkowanie, wykańczanie pomieszczeń mokrych, itp.) oraz wykonywaniu ocen stanu technicznego.