x

  Pomieszczenia mokre

  Do pomieszczeń mokrych zaliczamy: łazienki, pomieszczenia sanitarne, pralnie i suszarnie, pomieszczenia przybasenowe, zmywalnie naczyń i wszystkie inne, w których woda odgrywa główną rolę. Wszystkie one wymagają niezbędnej wiedzy do przeprowadzenia remontu, czy podczas budowy.

  Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, przy modernizacji czy budowie pomieszczeń, gdzie znajomość rozwiązań zabezpieczających elementy pomieszczenia przed wodą jest najważniejsza.

  W remontach czy budowie pomieszczeń mokrych musimy przewidzieć bardzo wiele aspektów: obieg powietrza i wentylacja, odpowiednie ogrzanie pomieszczenia, odporność na wilgoć (para wodna, skraplająca się woda, itp), zabezpieczenia przed zalaniem.

  To wszystko wymaga znajomości dedykowanych rozwiązań i ich odpowiedniego montażu. Podczas wszelkich prac skupiamy się na czynnikach związanych z wilgocią - stosujemy odpowiednie farby, zaprawy, kleje, elementy uszczelniające.

  SCANDI Profesjonalne usługi budowlane

  ul. Pszeniczna 33-35, 82-300 Elbląg, Polska
  godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00, w soboty 10-14

  telefon 667 611 667
  e-mail biuro@scandi24.pl

  Scandi – usługi budowlane, to młoda firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przepracowało ponad milion godzin na budowach każdego rodzaju obiektu. Potężne doświadczenie, pozwala nam z łatwością podjąć się większości powierzonych zleceń.

  Naszym głównym celem jest wywiązywanie się z powierzonych zadań i ostatecznie Państwa zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę, że na polecenie firmy czy ekipy remontowo – budowlanej należy sobie zapracować. Specjalizujemy się w: budowach i remontach praktycznie wszystkich obiektów, instalacjach i pomiarach elektrycznych, pracach wykończeniowych (malowanie, układanie podłóg, tynkowanie, wykańczanie pomieszczeń mokrych, itp.) oraz wykonywaniu ocen stanu technicznego.