x

  Remonty

  Scandi - Usługi budowlane oferuje kompleksowy zakres prac remontowych, dzięki którym Państwa dom lub mieszkanie odzyskają dawny blask lub wręcz zmienią swoje oblicze. Głównym elementem jest transparentność działań i uczciwość w relacjach z inwestorem. Dysponujemy prężną i doświadczoną ekipą remontową, której nie straszne są wyzwania.

  Głównie zajmujemy się remontami mieszkań i domów, lokali gospodarczych, budynków mieszkalnych i komercyjnych.

  Remont Mieszkania

  Remont mieszkania to czasem drobna przebudowa, a czasem generalna zmiana Twojego codziennego otoczenia. Pomagamy w projekcie, lub nasze prace wykonujemy według dokumentów projektowych. Używamy zaproponowanych przez projektanta rozwiązań lub proponujemy własne. Spokój inwestora jest dla nas najważniejszy, nie dość że ułatwia nam prace, to ostatecznie stanowi o zadowoleniu klienta.

  Poprawa instalacji

  W ramach remontu podejmiemy się również przeróbki, lub nowego montażu instalacji elektrycznych, grzewczych oraz wodno - kanalizacyjnych. Szczególnie istotne jest to w przypadku przebudowy układu pomieszczeń.

  Remont łazienek i pomieszczeń mokrych

  Pomieszczenia, w których mamy doczynienie z wodą wymagają większej uwagi i stosowania materiałów odpornych na wilgoć i występowania pleśni (grzyba). Wykonujemy proste prace hydrauliczne, podłączanie sprzętów, itp. Nasze kompleksowe możliwości pozwalają nam wykończyć remont, według najwyższych standardów.

  Zabudowa Sucha

  Dla naszych fachowców montaż ścianek działowych (lekka konstrukcja oparta o stelaż i płytę gipsową), sufitów podwieszanych, wykonania maskownic - nie jest żadnym problemem. W razie potrzeby puste przestrzenie wypełniamy wełną mineralną (ocieplanie lub osiągnięcie efektu wygłuszenia).

  Szpachlowanie

  Perfekcyjne przygotowanie ścian (przed malowaniem, lub kładzeniem tapety) to podstawa profesjonalnego wykończenia każdego wnętrza. Wymaga doświadczenia oraz znajomości reakcji podłoża z zastosowanymi materiałami.

  Malowanie powierzchni

  Podczas remontu pomieszczeń, malowanie jest jednym z podstawowych czynników każdego remontu. Zadbamy aby powierzchnie, które będą malowane, zostały prawidłowo oczyszczone, odtłuszczone oraz nie posiadały ubytków (zadrapania, pęknięcia, dziury po kołkach, itp).

  Do malowania powierzchni używamy dostarczonych farb lub sprawdzonych przez naszych fachowców przez lata pracy.

  Montaż podłóg, płytek oraz wykładzin

  Gdy posiadamy już pięknie wykończone wnętrze, a w powietrzu unosi się zapach świeżej farby zostaje wykończenie podłogi. Zajmujemy się kładzeniem i montażem podłóg drewnianych, parkietów, paneli podłogowych, układaniem i montażem płytek oraz wykładzin. Zadbamy o wykończenia podłogi - zamontujemy listwy przypodłogowe oraz progi (w przypadku przejścia do innego pomieszczenia lub zmiany podłoża).

  Nasze główne motto w przypadku remontów brzmi - Remontuj, jakbyś robił to dla siebie...

   

  SCANDI Profesjonalne usługi budowlane

  ul. Pszeniczna 33-35, 82-300 Elbląg, Polska
  godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00, w soboty 10-14

  telefon 667 611 667
  e-mail biuro@scandi24.pl

  Scandi – usługi budowlane, to młoda firma bazująca na doświadczeniu naszej kadry. Kilkudziesięciu wykwalifikowanych pracowników i współpracowników razem przepracowało ponad milion godzin na budowach każdego rodzaju obiektu. Potężne doświadczenie, pozwala nam z łatwością podjąć się większości powierzonych zleceń.

  Naszym głównym celem jest wywiązywanie się z powierzonych zadań i ostatecznie Państwa zadowolenie. Zdajemy sobie sprawę, że na polecenie firmy czy ekipy remontowo – budowlanej należy sobie zapracować. Specjalizujemy się w: budowach i remontach praktycznie wszystkich obiektów, instalacjach i pomiarach elektrycznych, pracach wykończeniowych (malowanie, układanie podłóg, tynkowanie, wykańczanie pomieszczeń mokrych, itp.) oraz wykonywaniu ocen stanu technicznego.